Завдяки АЕСУ Миколаївка отримала відремонтований дитсадочок та нові дитячі костюми - АЕСУ

Компанія «Атомні енергетичні системи України» (далі — АЕСУ) продовжує інвестувати у розвиток Казанківщини та реалізовувати проекти, що крок за кроком покращують життя громади.

Так, АЕСУ виділила кошти для ремонту дитячого садочка «Усмішка» у селі Миколаївка, де сьогодні вихованцями є понад 30 діток, віком від 3 до 7 років. За сприяння та коштом ТОВ «Атомні енергетичні системи України» була проведена заміна вікон та дверей, повністю відремонтовані дві великі кімнати дитсадочка, де нині проводять не лише дитячі заходи, а й концерти для всіх мешканців села. Також АЕСУ закупила нові дитячі українські костюми, які стануть окрасою культурних заходів у Миколаївці

«Ремонт приміщення дитячого закладу, який було ініційовано та виконано коштами нашої компанії, — це частина соціальної угоди між АЕСУ та Казанківською громадою. Порозуміння та співпраця завжди дають результат. Так склалося і цього разу. У результаті співпраці ОТГ з АЕСУ, нашій компанії вдається ефективно інвестувати у Казанківщину, крок за кроком реалізуючи соціальні проєкти. Ремонт у дитсадочку — це інвестиція у комфорт та зручність діток та їхніх вихователів, а також спокій батьків. А нові святкові костюми — це інвестиція у культурне та творче виховання наших діток. Нехай ці національні дитячі костюми додадуть яскравості та настрою у творчі заходи громади», — поділився директор компанії «Атомні енергетичні системи України» Юрій Бакаржієв.