У новий сезон в новій формі — АЕСУ продовжує спонсорувати футбольний клуб в смт Казанка - АЕСУ

ТОВ «Атомні енергетичні системи України» у рамках співпраці з Казанківською громадою продовжує спонсорувати місцевий футбольний клуб «Казанка». Так, 12 вересня 2021 року на центральному стадіоні в смт Казанка на Миколаївщині відбувся футбольний турнір пам’яті президента ФК «Казанка» Юрія Вікторовича Серби. З нагоди турніру та до нового сезону гравці футбольного клубу «Казанка» отримали нову форму, якою спортсменів забезпечила компанія «Атомні енергетичні системи України».

«Футбол — це не лише про розвагу, це і про здоров’я молоді. Тому наша компанія завжди йде назустріч громаді і залюбки підтримує спортивні ініціативи на місцевому рівні. Нова форма для футбольної команди «Казанка» – це лише одна з низки спонсорських активностей АЕСУ, які спрямовані на розвиток та популяризацію футболу й спорту на Казанківщині», — зазначив генеральний директор ТОВ «Атомні енергетичні системи України» Юрій Бакаржієв.

Нагадаємо, компанія «Атомні енергетичні системи України» другий рік поспіль опікується місцевим футбольним клубом «Казанка». Підтримка молоді, здорового та активного способу життя є одним із пріоритетних напрямів співпраці з Казанківською об’єднаною територіальною громадою.